Kategorie

Nasze sklepy

Oto lokalizacje naszych sklepów, zapraszamy do kontaktu z nami:

Nazwa sklepu Adres Sklepu Godziny otwarcia
Rzgów Centrala Łódzka 24 95-030 Rzgów

Telefon: 509-802-255
E-mail: biuro@matpoz.pl

serwis: 510-200-501
kontakt dodatkowy: (42) 214 25 44, 519 051 925

Poniedziałek:  - Piątek 8:00 - 16:00

oddział Lublin Droga Męczenników Majdanka 74 20-325 Lublin

Telefon: (81) 744 50 80
Faks: (81) 745 44 34
E-mail: lublin@matpoz.pl

Tel. kom.: 519-05-1919

Poniedziałek:  - Piątek 8:00 - 16:00

oddział Malbork Al. Wojska Polskiego 471 82-200 Malbork

Telefon: (55) 272 19 98
Faks: (55) 272 19 98
E-mail: malbork@matpoz.pl

Tel. kom.: 501-122-066

Poniedziałek:  - Piątek 8:00 - 16:00

oddział Myślibórz Lipowa 18 74-300 Myślibórz

Telefon: (95) 747 07 77
Faks: (95) 747 07 78
E-mail: mysliborz@matpoz.pl

Tel. kom.: 505-109-007

Poniedziałek:  - Piątek 8:00 - 16:00

oddział Pcim Pcim 1493 32-432 Pcim

Telefon: (12) 274 54 54
Faks: (12) 271 03 76
E-mail: pcim@matpoz.pl

Tel. kom. 501-777-379

Poniedziałek:  - Piątek 8:00 - 16:00

Przedstawicielstwo rejon Świdnica - 58-100 Świdnica

E-mail: swidnica@matpoz.pl

Tel. Kom.: 509 155 405
Oddział Łomża Sikorskiego 85 18-400 Łomża

Telefon: (86) 216-47-70
Faks: (86) 216-51-67
E-mail: lomza@matpoz.pl

Tel. kom.: 510-997-796

Poniedziałek:  - Piątek 8:00 - 16:00

Przedstawicielstwo rejon Kalisz - 63-440 Raszków

Telefon: 578-717-266
E-mail: kalisz@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon Katowice - 42-470 Siewierz

Telefon: 660-338-108
E-mail: katowice@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon Włocławek - 88-220 Osięciny

Telefon: 509-705-127
E-mail: wloclawek@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon Siedlce - 08-100 Siedlce

Telefon: 536-049-684
E-mail: siedlce@matpoz.pl
Punkt handlowy rejon Kłodzko - 57-521 Stara Łomnica

Telefon: 578-717-271
E-mail: klodzko@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon Ostrów WLKP - 63-405 Parczew

Telefon: 721-140-074
E-mail: ostrow@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon Rzeszów - 39-100 Ropczyce

Telefon: 889-243-504
E-mail: rzeszow@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon Wrocław - 55-200 Oława

Telefon: 510-788-512
E-mail: wroclaw@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon Koszalin - 75-900 Koszalin

Telefon: 660-417-495
E-mail: koszalin@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon WIELUŃ Biała Kopiec 6 98-350 Wieluń

Telefon: 578 711 031
E-mail: wielun@matpoz.pl
Przedstawicielstwo rejon PIASECZNO Piaseczno 05-500 Piaseczno

Telefon: 578 711 097
E-mail: piaseczno@matpoz.pl